21 listopadu 2020

Předvánoční inspirace

Milí návštěvníci mého blogu,

všichni před svátky sháníme nové osvědčené recepty. Dovoluji si vám nabídnout inspiraci pro vánoční pečení. 


Na koláži vidíte: 
1. Linecké košíčky s krémem z lotusové pomazánky,   2. Kávové vločky,   3. Lískové ořechy v těstě,    4. Kolečka s ořechovou náplní,   5. Jazýčky s kakaovým krémem,   6. Arašídové trubičky s rumem,   7. Vločky s mandlovou posypkou,   8. Kulíšky,   9. Kokosová srdíčka,   10. Ježci Margot,   11. Košíčky s krémem a bílou čokoládou,   12. Kakaové oválky s ořechy,   13. Čtyřlístky s kávou,   14. Květy,   15. Citronové kytičky,   16. Linecké koláčky.   

Recepty najdete pod uvedenými názvy v rubrice Cukroví.


4 komentáře:

 1. Prima nápad, Ivi, díky. Stejně už jsem se u tebe dívala, nějaké cukroví podle tebe určitě udělám. Letos se mi moc nechce vymýšlet něco nového ... vlastně ani péct. ;) Hanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hani, u některých receptů mi nedávno vymizely fotografie. Udělala jsem přehled fotografií a tak je navštěvníci najdou alespoň zde. Psala jsem na blogspot a tam je to zřejmě nezajímá.
   Letos ani nemám tu správnou chuť na pečení. Teprve se začínám rozhlížet a určitě kouknu i k tobě.

   Smazat
 2. Už se na pečení docela těším. To válení v posteli minulé dva měsíce už mne štve. po bytě už chodit můžu, tak se do toho dám. Většinou začínám na Mikuláše. když venku zvoní zvonečky, u nás voní pečení. letos asi nějaké chození po návštěvách nebude.

  OdpovědětSmazat
 3. Maruško, těší mě, že už jsi relativně v pořádku. Je mi jasné, že takovou turistku s foťákem už přestalo posedávání bavit.

  OdpovědětSmazat

Předvánoční inspirace 3

Přátelé mého blogu, opět vám přináším inspiraci na vánoční pečení:   1. Mandlové rozetky,  2. Makové slzičky,  3. Myslivecké knoflíky,  4. O...